🌟 Wspaniała wiadomość! W dniach 6-8 marca, Air-Pol gościł na Europejskim Sympozjum Spadochronowym! 🪂 jako Złoty Sponsor!
Zaprezentowaliśmy Wam nasze najnowsze rozwiązania w tym Symulator skoków z którego kto tylko chciał mógł skorzystać, a zrobiło to ponad 200 osób!

🪂 W czasie sympozjum mieliśmy niezwykłego gościa na naszym stoisku. Legenda spadochroniarstwa, Bill Booth, z zainteresowaniem przyglądał się naszemu symulatorowi. Bill Booth to amerykański inżynier, wynalazca i przedsiębiorca w branży produkcji sprzętu spadochronowego.
Wynaleziony przez Billa 3-pierścieniowy system wyczepiający był rewolucją w zakresie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo skoków spadochronowych, i dzisiaj stanowi standard w produkcji sprzętu spadochronowego. Dziękujemy za wizytę, Bill! 🛩️#Spadochroniarstwo#AirPol#SympozjumSpadochronowe2024

🎉 Jesteśmy także niesamowicie dumni i podekscytowani ogłoszeniem, że Air-Pol został wyróżniony podczas Sympozjum Spadochronowego 2024! Nasze stoisko zostało uznane za najlepsze, prezentując symulator. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli i odwiedzili naszą strefę! To ogromne wyróżnienie dla naszego zespołu, który ciężko pracował, aby dostarczyć najlepsze doświadczenia symulacyjne dla pasjonatów spadochroniarstwa. Nie możemy się doczekać, aby kontynuować naszą misję zapewniania innowacyjnych rozwiązań dla naszej społeczności. Dziękujemy jeszcze raz! ✈️🪂 #AirPol #SymposiumSpadochronowe2024 #Nagroda #Symulator