Najwyższa jakość produktów to dla firmy AIR-POL podstawa działalności. Wczoraj (30.09) do legionowskiej siedziby zaproszono przedstawicieli największych polskich dostawców, z którymi AIR-POL współpracuje od lat. Spotkanie było okazją do przedyskutowania dotychczasowej współpracy i przedstawienia priorytetów dostaw na najbliższe miesiące.

Do Legionowa przybyło szefostwo firm PGT – Przemysłowa Grupa Tekstylna z Łodzi, Hartmet z Radomia, Pasamon z Bydgoszczy oraz Bezalin z Bielska-Białej. Podczas wizyty w siedzibie spółki AIR-POL mieli oni okazję zobaczyć jak z dostarczanych przez nich produktów powstają gotowe spadochrony, zwracano uwagę na jakość zarówno półproduktów, jak i końcowych towarów.

– Bezpieczeństwo użytkowników naszych spadochronów jest najważniejsze, dlatego największą wagę przykładamy do najwyższej jakości wykorzystywanych przez nas produktów. Współpracujemy z dostawcami z całego świata, lecz to właśnie nasi polscy producenci nici, tkanin, taśm czy osprzętu metalowego są dla nas niezwykle ważni, gdyż gwarantują nie tylko wysoką jakość, lecz także szybki czas dostawy – mówi Piotr Patalong, Prezes AIR-POL Sp. z o.o..

Spotkanie było także okazją do zaprezentowania firmy AIR-POL, jej produktów oraz przedstawienia nowych władz spółki.